Hediyeli ve Kredili Okey Oyun Modülü Özellikleri

Hediye ve kredili okey sistemi okey oyunumuz üzerine geliştirdiğimiz extra bir modüldür. Okey sitesi sahiplerinin gold üyelik ve salon kiralama dışında gelir elde etmelerini sağlayan bu sistemle site üzerinden mobil ödeme veya sanal pos ile kredi satışı yapabilirsiniz.

Okey masasında veya oyun sırasında üyelere satın alınan kredilerle çay, kahve, gül gibi hediyeler gönderebilirsiniz. Hediye gönderdiğiniz üyelere hediye ile ilgili bildirim iletilir. Üye oyunda kaldığı sürece hediyesi profil resiminin yanında görüntülenir. Hediye kutusunu kullanarak hediyeleri daha sonra kullanmak için biriktirebilir veya başkasına gönderebilirsiniz.

Oyun içinde kazanılan puana göre ayrıca bir rütbe sistemi de vardır. Bazı hediyeleri göndermek için belirli rütbelere ulaşmak gerekir. Kullanıcılar her rütbe atladıklarında oyun belirli bir miktar ücretsiz kredi vermektedir. Dileyen kullanıcılar kredisi bittiğinde site üzerinden kredi satın alabilirler.

Not: Oyun içinde kazanılan kredi ve hediyeler gerçek paraya çevirilemez ya da oyun içinde ücret olarak kullanılamaz. Bu nedenle kumar içeriği taşımamaktadır.