Pişti

Pişti 2 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere standart 52lik oyun kartlarıyla oynanan bir iskambil oyunudur.
Oyunun amacı rakip veya rakiplerinden daha fazla puan almak ve oyun başlamadan önce belirlenmiş olan bitiş puanına bir an önce ulaşarak oyunu kazanmaktır.

Puanlama:
    Oyunda puan olarak sayılan 10 kart vardır. Bunlar 4 as(birer puan),4 vale(birer puan),sinek 2(iki puan) ve karo 10(üç puan)dır. Ayrıca pişti yapmak 10 puan,vale ile pişti yapmak ise 20 puandır.

Pişti yapmak:
    Yerde sadece bir kart varken sırası gelen kişinin bu kartın üzerine aynı numaralı bir kart atmasıdır. Pişti yapan oyuncu 10 puanı ve yerdeki iki kağıdı alır. Vale ile pişti yapmak ise 20 puandır.

Robot:
    Bu seçenek oyun başlamadan önce masa sahibi tarafından değiştirilebilir. Robot özelliği masadan ayrılan oyuncu olduğu zaman oyunun duraklamasını engellemek için geliştirilmiş oyun sunucusunda çalışan bir yapay zekadan ibarettir. Bir oyuncu masadan ayrıldığında eğer oyunda robot özelliği açılmış durumda ise ayrılan kişinin yerine robot oturur. Fakat masadan bir oyuncu atılmış ise bu oyuncunun yerine robot oturmaz ve oyunun devam etmesi için yeni bir oyuncu beklenir.

Eşli oyun:
    4 kişilik oyunda oyunun iki takım halinde oynanmasıdır. Karşılıklı oturan oyuncular birbirleriyle takım oluşturur. Aynı takımdaki oyuncuların puanları toplam olarak yazılır. Oyun sonunda hangi takım daha çok puan almışsa o takım kazanır.

Kronometre:
    Oyunun duraksamasını önlemek için geliştirilmiş bir özelliktir. Bir oyuncuya sıra geldiğinde kronometre geri sayıma başlar. Eğer oyuncu bu süre içinde bir kart atmazsa veya blöfe cevap vermezse oyun kendiliğinden oyuncunun elinde olan kartlardan en soldakini atar. Blöflere de "Kartı açma" diye cevap verir.